Sekretariat

Czynny od poniedziałku do piątku w godzinach:
8.00 - 14.00
Sekretarka:
Izabela Piecha

Kontakt

Przedszkole w Jankowicach
ul. Równoległa 5, 44-264 Jankowice
tel. (32) 430 51 57
dyrektor: mgr Wiesława Mięsok
e-mail: pjnr1@vp.pl

postheadericon Przedszkole

Witamy na stronie Przedszkola w Jankowicach

  Kolorowe wnętrza, domowy klimat i wszystko, wszystko dla dzieci: zabawki, mebelki, krzesełka, stoliczki, niziutkie umywalki, małe toalety, przyjazne w nauce samodzielności. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się u nas dobrze już od pierwszych chwil w przedszkolu. Nasi podopieczni spędzają dużo czasu na zabawie i zajęciach. Jeśli tylko pogoda na to pozwala, dzieci przebywają na świeżym powietrzu. Przedszkolaki poznają przyrodę poprzez bezpośredni z nią kontakt w ogródku przedszkolnym, podczas spacerów i wycieczek. Dzieci są otoczone fachową opieką, mają zapewnione zajęcia zgodnie z zainteresowaniami i mnóstwo zabawek edukacyjnych. Nasze    Przedszkole stwarza warunki dla wszechstronnego rozwoju dzieci, zgodnie z ich wrodzonymi zdolnościami.                                                                                                                                                                                                                    

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne są realizowane z zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego MEN. Wykorzystujemy programy własne oraz innowacje pedagogiczne i projekty edukacyjne.  Ponadto przedszkolaki uczestniczą w wielu programach edukacyjno-profilaktycznych i zajęciach dodatkowych. Więcej informacji w zakładce RODZICE.                                                                                            

Przedszkole organizuje także pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci  o specjalnych potrzebach edukacyjnych w tym zajęcia specjalistyczne logopedyczne, rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne i  dydaktyczno-wyrównawcze.

      

.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Marzec 2019
P W Ś C P S N
« Wrz    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031