postheadericon Przedszkole

Witamy na stronie Przedszkola w Jankowicach

  Kolorowe wnętrza, domowy klimat i wszystko, wszystko dla dzieci: zabawki, mebelki, krzesełka, stoliczki, niziutkie umywalki, małe toalety, przyjazne w nauce samodzielności. Wszystko to sprawia, że dzieci czują się u nas dobrze już od pierwszych chwil w przedszkolu. Nasi podopieczni spędzają dużo czasu na zabawie i zajęciach. Jeśli tylko pogoda na to pozwala, dzieci przebywają na świeżym powietrzu. Przedszkolaki poznają przyrodę poprzez bezpośredni z nią kontakt w ogródku przedszkolnym, podczas spacerów i wycieczek. Dzieci są otoczone fachową opieką, mają zapewnione zajęcia zgodnie z zainteresowaniami i mnóstwo zabawek edukacyjnych. Nasze    Przedszkole stwarza warunki dla wszechstronnego rozwoju dzieci, zgodnie z ich wrodzonymi zdolnościami.                                                                                                                                                                                                                    

Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne są realizowane z zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego MEN. Wykorzystujemy programy własne oraz innowacje pedagogiczne i projekty edukacyjne.  Ponadto przedszkolaki uczestniczą w wielu programach edukacyjno-profilaktycznych i zajęciach dodatkowych. Więcej informacji w zakładce RODZICE.                                                                                            

Przedszkole organizuje także pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci  o specjalnych potrzebach edukacyjnych w tym zajęcia specjalistyczne logopedyczne, rewalidacyjne, korekcyjno-kompensacyjne i  dydaktyczno-wyrównawcze.

.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Październik 2017
P W Ś C P S N
« Sie    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031